Lenovo Mouse | Yoga Pro | Wireless | Bluetooth | Tidal Teal
- TootjadLenovo
- Mudel: GY51P14335
- Saadavus: 5
-
34€
Lenovo Mouse | Yoga Pro | Wireless | Bluetooth | Tidal Teal
| All | |
| Connection type | Bluetooth |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 142 mm |
| Gross height (mm) | 53 mm |
| Gross weight | 0.153 kg |
| Gross width (mm) | 76 mm |
| Kerimissuund | 2-way dynamic scroll wheel (up/down) |
| Key life span | 5 million (left/right button) |
| Net weight | 0.1 kg |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 23 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 13.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Mouse |
| Producer product name | Yoga Pro |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | Blue Optical |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Tidal Teal |
| Volume (m3) | 0.000571976 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |














